Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

         Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji 12 października w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani Anny Węs, Małgorzaty Karolak i Agnieszki Stawickiej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorsko-wokalne i aktorskie, chcąc wyrazić, w imieniu wszystkich uczniów, swoją wdzięczność nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud ich pracy, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Do życzeń dołączyły laurki i kwiaty.
             Na zakończenie akademii głos zabrał pan Sławomir Prentczyński Wójt Gminy Malanów, który podkreślił rolę nauczycieli i szkoły w budowaniu przyszłości uczniów oraz pani dyrektor Renata Binkowska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie, a kilku nauczycieli i pracowników niepedagogicznych nagrodziła. Wszystkim życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy.
             Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia i cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!
                                                                                                         Agnieszka Stawicka


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności