Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » I miejsce Sebastiana

I miejsce Sebastiana

I miejsce Sebastiana

      Uczniowie kl. VII i VIII szkoły Podstawowej w Dziadowicach wzięli udział w gminnym konkursie historycznym pod hasłem ”Drogi do wolności”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Miłaczewie. Celem konkursu było uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 
          18. 10. 2018 r.  odbyły się eliminacje szkolne, do których przystąpiło 10 uczniów.  Test, jaki napisali uczniowie pozwolił wyłonić najlepszych, którzy reprezentowali  naszą szkołę w konkursie gminnym. Byli to: Amelia Gębicka, Sebastian Mielcarek, Klaudia Witkowska z kl. VIII oraz Filip Kujawa z kl. VII. 
         6. 11. 2018 r. w SP w Miłaczewie odbył się konkurs, którego zwycięzcą został uczeń naszej szkoły Sebastian Mielcarek. Test, z jakim zmierzyli się uczestnicy, obejmował wiedzę z historii Polski od czasów rozbiorów, aż  do momentu odzyskania przez Polskę niepodległości. 
             Wszyscy nasi reprezentanci wykazali się rozległą wiedzą historyczną.
           Sebastianowi serdecznie gratulujemy zdobycia I miejsca, jesteśmy z niego dumni i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                            Ewa Pękacz 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności